четврток, 15 ноември 2018 | Вести денес: 53 ново

Претепан синот на Лепа Брена!

Стефан Живоиновиќ бил претепан минатиот викенд во Лесковац. Синот на Брена се обидел да раздвои две девојки во тепачка па го извлекол подебелиот крај.

Стефан настапувал во еден клуб во Лесковац, а потоа во еден момент пред локалот започнала тепачка.

– Точно е дека дојде до тепачака помеѓу некои девојки. Се обидов да ги раздвојам но и јас добив удар. Не забелажав кој ме удри, но се им простувам – изјавил Живоиновиќ.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top