вторник, 20 ноември 2018 | Вести денес: 8 ново

Природна и елегантна: Јелена Ѓоковиќ во бел фустан на свеченост по Вимблдон (Фото)

Новак Ѓоковиќ ја освои својата четврта титула на Вимблдон. Српскиот тенисер со своите колеги славеше на специјалната вечера на шампионите, каде беше придружуван од сопругата Јелена.

Славниот пар привлекуваше внимание во елегантно издание.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top