понеделник, 22 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

Премиера: Анастасија ја претстави „Совршен пар“ на Дарко Димитров (ВИДЕО)

Долго очекуваниот сингл на Анастасија Ражнатовиќ – Совршен пар го виде светлото на денот.

Ќерката на Светлана Ражнатовиќ, тргна по стапките на мајка и но сепак со сосема поинаков стил. Спотот Совршен пар е во поп фазон по идеја на Дарко Димитров. Како што јавуваат медиумите, спотот чини 20.000 евра, а сценариото го напишала Анастасија

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top