среда, 14 ноември 2018 | Вести денес: 57 ново

Милошоски објави поезија за Владата (ФОТО)

Антонио Милошоски од ВМРО-ДПМНЕ својот став за прославата која Владата ја организира насловена како “Македонија во НАТО и ЕУ” која ќе биде организирана во 15 градови, го искажа на твитер со поезија…

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top