петок, 16 ноември 2018 | Вести денес: 59 ново

Календарот 2018 прослави на Владата за народот

Среќна Нова 49та, порача Антонио Милошоски на „Фејсбук“ откривајќи го Календарот 2018 прослави на Владата за народот:

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top