понеделник, 19 ноември 2018 | Вести денес: 114 ново

Бремената Цеце Орешкова позираше разголена (ФОТО)

Манекенката Цеце Орешкова се соблече во поодмината бременост. Секси црно-белите фотографии кај што позира со сопругот Кристијан Георгиев, облечена во долна облека, ги сподели на социјалните мрежи, а тие наидоа на позитивни коментари и реакции.

 

Убавицата и нејзиниот избраник следниот месец ќе станат родители. Полот на бебето го чуваат во строга тајност, а на вечна љубов се заколнаа во 2015 година.

Цеце не е прва меѓу домашните познати дами кои позирале со труднички стомачиња. Неодамна јавноста со слични фотки ја изненади Аделина Тахири, а пред неа го имаат направено и Миа Костова, Тамара Тодевска, Туна Сејдиу…

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top