четврток, 22 ноември 2018 | Вести денес: 30 ново

Христијан Мицкоски вечерва во „Јади Бурек“

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва од 20 часот ќе гостува во емисијата ,,Јади Бурек” на ТВ Сонце.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top