петок, 16 ноември 2018 | Вести денес: 1 ново

Рада без трошка милост: Харис е мртов за мене!

Рада и Харис раскинаа откако тој ја изневери со некоја девојка. Тој на сите можни начини се обидува да и објасни дека таа девојка ништо не му значила, но сепак Рада не сака да остане со него.

– Харис е мртов за мене, изјавила пејачката.

Останува времето да покаже дали Рада ќе ја смени нејзината одлука и ќе му прости на младиот Хари за неговото неверство.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top