вторник, 20 ноември 2018 | Вести денес: 0 ново

Наташа Беквалац ги изненади сите со драстичната промена (Фото)

Наташа Беквалац откако во април годинава преживеа семејна драма и беше претепана од својот поранешен сопруг Лука Лазукиќ пред неполн месец се врати на сцената и во јавноста како што вели пејачката посилна од било кога.

Беквалац од породувањето, но и од семејното насилство се опоравува во кругот на најтесното семејството, а како последица на семејната драма таа драстично го промени својот изглед.

Имено откако повторно се појави во јавноста фановите веднаш реагираа како пејачката драстично ослабела и го променила физичкиот изглед, погледнете.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top