вторник, 20 ноември 2018 | Вести денес: 0 ново

Колинда се изгушка со кого стигна (ФОТО)

Веста дека Хрватска се пласира во финалето на Светското првенство, претседателката на Хрватска ја затекна на НАТО-самитот во Брисел.

Победата против Англија ја прослави во прегратка на премиерот на Албанија, Еди Рама, а тој тоа го објави на Фејсбук.
Под фотографијата на која се гушка со Китаровиќ, Рама напиша „фотографија на денот“.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top