вторник, 13 ноември 2018 | Вести денес: 93 ново

Порно актерката која му се закануваше на Трамп е уапсена: Ја допирале гола во стриптиз бар!

Адвокатот на Сторми Даниелс, порно актерката која стана позната по тврдењето дека имала сексуална афера со Доналд Трамп, вели дека ѕвездата на филмовите за возрасни е уапсена во стрпитиз бар и дека е обвинета дека дозволувала гости да ја допираат, што е кршење на законот на државата.

Законот во Охајп забарнува на секој кој не е член на семејството да допира гола или полугола танчерка.

Од стриптиз барот одбиле да ги коменитираат овие наводи.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top