сабота, 17 ноември 2018 | Вести денес: 49 ново

И Мик Џегер го следеше натпреварот меѓу Хрватска и Англија (видео)

-Напред Англија!-извикува на видеото рок ѕвездата Мик Џегер кој денеска од трибините на стадионот во Москва го следеше натпреварот меѓу Хрватска и Англија.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top