понеделник, 24 септември 2018 | Вести денес: 105 ново

Згодна е: Првата дама на Франција се соблече во костим за капење

Првата дама на Франција важи за стилска икона, а тој лежерен француски шик од неа излегува и во најобични комбинации.

Најмоќната жена во Франција секогаш привлекува внимание како и да се појави.

Но во вакво издание ретко ја гледаме.

Еве како првата дама на Франција изгледа во костим за капење

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top