понеделник, 12 ноември 2018 | Вести денес: 89 ново

Дара Бубамара пред новосадската публика во фустан преку кој се гледа непристоен призор! (Фото)

Пеачката Дара Бубамара скоро секој ден привлекува внимание кај јавноста.
Со предизвикувачки стајлинг или изјави, се што ќе направи пеачката е проследено со будното око од корисниците на социјалните медиуми. Така и овој пат, сите ги изненади нејзиниот стајлинг за настап во Нови Сад.

Veceras /Dva galeba/Novi Sad!zoransekicki hair baronfashion styling: @___ceger___

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Veceras ludnica – Novi Sad/ Dva galeba 🔥🔥🔥🔥 @___ceger___

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top