четврток, 15 ноември 2018 | Вести денес: 0 ново

Фејсбук го „затвори“ профилот и напиша: Сеќавајте се на Влатко Илиевски

Фејсбук попладнево го затвори профилот на познатиот пејач Влатко Илиевски кој доцна синоќа беше пронајден мртов во својот брендиран автомобил, јави коктел.мк

Социјалната мрежа напиша порака „Сеќавајте се на Влатко“. Ова е нова опција на оваа социјална мрежа, која по смртта го „затвора“ профилот, но останува достапен за сеќавања на тоа што го работел.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top