среда, 21 ноември 2018 | Вести денес: 1 ново

Маркл во обувки на Маноло Бланк

Меган Маркл повторно е мета на насловните страници на медиумите, откако се појави во жолт фустан за време на една од церемониите на монархијата. Меган изгледа стилизирано и одмерно. Но, медиумите се фатија за марката и цената на фустанот. Таа беше облечена во модел на Брандон Максвел, а фустанот чини околу 1500 долари.

Додека обувките се под дизајнерското има на Маноло Бланк и чинат околу 500 долари.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top