среда, 21 ноември 2018 | Вести денес: 2 ново

Јелена Карлеуша провоцира со бујното деколте (фото)


Српската ѕвезда Јелена К арлеуша ја позиционираат високо на листата на најзгодни пејачки од регионот, а нејзините провокативни фотографии ги оставаат мажите без здив. Фолк дивата често ги често обожавателите на Инстаграм со фотографии во сексапилно издание, а овој пат споделила мигови од уживање во базен.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top