среда, 21 ноември 2018 | Вести денес: 2 ново

Жесток инцидент на Халкидики за градите на Миа (ФОТО)

Поранешната водителка Миа Костова, која е активна на социјалните мрежи, ниту крие како се одржува, ниту пак каде ги минува викендите. Така, нејзините следбеници на Инстаграм, на време беа информирани дека викендов Миа се пече на грчкото сонце.

И се испекла како Жаки од кадрово. Секако, поткрепено со гифче, можеме да видиме дека бујните гради на екс водителката убаво зацрвенеле, наместо да фатат бронзен тен.

Освен што се пожали, Миа сподели и една случка од плажа.

Маж и жена се спречкале, па дури и се обложиле, за градите на нашата некогашна водителка – тој настојувал да ѝ докаже на жената дека градите на Миа се природни, таа, пак, успеала да го добие облогот со мала помош од Андрија, синот на Миа.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top