среда, 21 ноември 2018 | Вести денес: 2 ново

Фотографијата од спалната соба на Сека Алексиќ ги воодушеви нејзините обожаватели

Фолк-пејачката Сека Алексиќ често споделува фотографии од приватниот живот на социјалните мрежи. И токму тие фотки предизвикуваат восхит кај нејзините многубројни следбеници. А ним особено им се допадна поновото „ремек-дело“ на Сека, на кое таа позира со нозе кренати на грбот на нејзиниот згоден сопруг, фитнес-тренерот и нејзин поранешен телохранител Вељко Пиљикиќ, со кого го има синот Јаков.

На фотографијата, Вељко позира завртен со грб, очекувано би рекле, земајќи предвид дека Сека неколку пати досега истакна дека тој не сака да се фотографира.

„Врвна фотографија… Го чеша грбот… Жешко“, се само дел од коментарите од страна на нејзините обожаватели.

🎈#sekaaleksic #loveislove

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top