среда, 21 ноември 2018 | Вести денес: 2 ново

Ѕирнаа пупките на Мелита

Фотошоп превид или провокација? Витото тело на разголената Мелита исончано на грчкото сонце дефинитивно го одбележа ова лето кое според временските прилики се уште и не започнало.

Викендите на Мелита се резервирани за грчките рисорти, најчесто со манекенката Александра Накова. Овие фотографии кои му се провлекле на вештиот фотошоп на Мелита се направени пред неколку недели додека престојуваше во Грција со Накова.

Порнофотографии од Мелита се шират на интернет (+18)

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top