среда, 21 ноември 2018 | Вести денес: 2 ново

Мелита во бикини ги истакна своите атрибути (фото)

Додека некои Македонци од плажите во Грција ги објавуваат своите поплавени автомобили, Мелита се пофали со своето „преплавено“ деколте.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top