вторник, 13 ноември 2018 | Вести денес: 95 ново

Ги криеше фотографиите од свадба – Драгана Мирковиќ се омажи пред 19 години (фото)

Пејачката Драгана Мирковиќ пред 19 години го изговори судбоносното „ДА“ на својот сопруг Тони Бјелиќ, меѓутоа фотографии од нејзината венчавка со години не може да се видат во јавноста.

Иако повеќето јавни личности не успева да ги сокрие деталите од свадба од будното око на јавноста, тоа не бил случај со Драгана.

Фотографиите од нејзината свадба, нејзината публика имаше шанси да ги види многу подоцна.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top