петок, 16 ноември 2018 | Вести денес: 66 ново

Добар одговор

Трпана му се дере на Трпе:
– Абе вчера во фрижидерот оставив 3 шишиња ракија, зошто сега има само едно?!? …
– Зашто не сум го видел…

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top