петок, 16 ноември 2018 | Вести денес: 56 ново

Се разведе од тетовецот Џемаили: Што правeше денес Ерјона? (ФОТО)

Сопругата на Швајцарскиот фудбалер со македонско потекло Блерим Џемаили пред две години на Европското првенство беше вистинска сензација.

Но за две години речиси и да се случи голем пресврт во животот на фудбалерот, тој се разведе, а неговата сопруга објави книга во која открива многу тајни во врска со фудбалерите и нивните девојки …

Forza SHQIPE ❤👐🏻 @granitxhaka @shaqirixherdan

A post shared by Blog Personale (@erjona_sulejmani) on

Навивајќи за Албанците, Ерјона вечерва ја бодреше швајцарската репрезентација.

❤👐🏻

A post shared by Blog Personale (@erjona_sulejmani) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top