четврток, 20 септември 2018 | Вести денес: 117 ново

Службенички од гранична војска се соблекле, па се расположиле во службените простории (ВИДЕО)

Снимка од полуголи службенички на Украинската гранична војска кои танцуваат, стана вистинска сензација на Интернет.

Видеото е снимено  за време на  приватна забава во селото Орханест, каде што ја извршуваат службата.

Видеото на Фејсбук го споделил украински тв водителРусланд Котсаба, а тој со брзина на светлоста се рашири насекаде.

Сепак ваквата сцена ги налути корисниците на социјалните мрежи кои бараат отказ од овие дами.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top