среда, 14 ноември 2018 | Вести денес: 62 ново

Хари и Меган чекаат близнаци (ВИДЕО)

Магазинот ОК објави вест дека принцезата Меган Маркл е бремена и дека со принцот Чарлс чекаат близнаци. За радосната вест дознале на медениот месец, а прво ја споделиле со принцот Вилијам и Кејт Мидлтон.

Војвотката на Сасекс и нејзиниот сопруг се исклучително среќни. Тие не очекуваа тоа да се случи толку брзо. Тоа е големо изненадување за нив, вели ОК списанието.

Уредувачката, исто така, забележува дека Меган веќе се информира за мајчинството и постојано се консултира со Кејт Мидлтон за прашања поврзани со бременоста и породувањето.

Во Холивуд се шушка дека двојката веќе ги известила своите најблиски пријатели. Според изворот, тие официјално нема да ги објават вестите додека не помине првиот триместар.

Марк и принцот Хари се венчаа на 19 мај. Скоро таткото на поранешната актерка рече дека неговата ќерка е подготвена и сака да стане мајка.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top