петок, 16 ноември 2018 | Вести денес: 56 ново

Најинтимните моменти од венчавката првпат објавени (ВИДЕО)

По тенисот организирањето раскошни свадби на деценијата е специлајноста на Боба Живоиновиќ. Боба, кој ја организирал својата свадба во 1991 година, која беше прогласена за балканска свадба на векот, сега имаше чест да ја организира свадбата на својот син првенец.

Уживајте во снимката од подготовките.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top