среда, 21 ноември 2018 | Вести денес: 2 ново

И официјално: Градите на Мелита поголеми од главата (ФОТО)

Македонската џетсетерка, старлетата Мелита, го користи секој момент да ужива на грчкото сонце во друштво на манекенката Александра Накова. Двете се познати по пасијата за фотографирање на своите облини, но и по интервенциите што ги вршат во фотошоп. Иако двете имаат извршено куп пластични интервенции, често ги доведуваат во заблуда обожавателите за вистинската големина на она што го поседуваат.

Како и да е, и заблудени, тие уживаат во раскошот што го нуди инстаграм профилот на Мелита.

Денеска на менито се градите на пластичната старлета.

A post shared by MELITA ♏👑 (@melitameli) on

Има ли премногу фотошоп на фотографијата на Мелита?!

A post shared by MELITA ♏👑 (@melitameli) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top