петок, 16 ноември 2018 | Вести денес: 56 ново

Трите мајки и невестата: Оваа фотографија ѝ е најдрага на Александра

Александра Пријовиќ ужива во петте минути вистинска слава. Ден по свадбата не стивнуваат емоциите, а екипите кои ја следеа свадбата на деценијата и сватовите средувајќи ги впечатоците, ја почестуваат љубопитната јавност со по некоја интересна фотографија или видеоснимка.

Едната од свекрвите, Лепа Брена, објави фотографија, на која „принцезата Александра“ позира со мајките, т.е. со мајката на Филип, неговата маќеа и со својата мајка.

Nasa princeza Aleksandra i mame💪🤩👍❤

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top