петок, 16 ноември 2018 | Вести денес: 20 ново

Излетал од патот: Полициско возило се превртело кај Велес (фото)

 

 

Пред околу половина час, полициско возило излетало од патот и се превртело во близина на Велес. Како што може да се види на фотографијата, местото на несреќата е обезбедено од полицијата, а сообраќајот се одвива по една лента.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top