петок, 16 ноември 2018 | Вести денес: 59 ново

Каде ти беа очите? – Пред Пријовиќ, Филип беше со оваа српска убавица (фото)

Денеска се ожени со Александра Пријовиќ, но пред неа Филип Живоиновиќ беше во врска со прекрасната српска манекенка, Софија Милосавлјевиќ по која лудува регионот.

Долгоногата и синоока убавица има армија следбеници на социјалните мрежи, а дел од коментарите на социјалните мрежи кои одат на сметка на Филип се за тоа „каде му биле очите“ кога ја оставил манекенката за Пријовиќ.

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top