понеделник, 19 ноември 2018 | Вести денес: 97 ново

Мицкоски вечерва ќе гостува на Алсат

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, вечерва ќе гостува на Алсат М телевизија во емисијата „Патот кон“, која почнува во 20.35 часот.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top