сабота, 22 септември 2018 | Вести денес: 2 ново

Се заколнаа на вечна љубов пред Бога: Александра и Филип кажаа „ДА“ (фото/видео во живо)

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top