понеделник, 12 ноември 2018 | Вести денес: 86 ново

Принцеза: Александра Пријовиќ блесна во невестински фустан со длабоко деколте (ФОТО)

Пејачката Александра Пирјовиќ денеска се мажи со посинокот на Лепа Брена, Филип Живојиновиќ.

Во домот на Лепа Брена денеска е највесело, а младенците се упатија кон црква каде што ќе го кажат судбоносното „ДА“.

Пејачката изгледа како од бајките, а прославата со нетрпение ја очекува целиот Балкан.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top