вторник, 20 ноември 2018 | Вести денес: 0 ново

Сузана Спасовска: Не ми е до песна, се собрале околу невестата Македонија

Македонската пејачка Сузана Спасовска вчера со тажни стихови го даде своето мислење за Договорот со Грција.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top