вторник, 13 ноември 2018 | Вести денес: 93 ново

Ова е полициска држава, ова е режим – следете ја во живо ситуацијата пред Собрание

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top