понеделник, 12 ноември 2018 | Вести денес: 86 ново

Колку се разголи Емили Ратајковски за милион лајкови?

Емили Ратајковски постојано ги изненадува своите следбеници на социјалните мрежи со разголени фотографии.

Токму затоа медиумите не ги сметаат нејзините голи изданија за некоја новост, но мора да се признае дека таа е многу креативна во покажување на своите атрибути. Емили изјавила дека честопати нејзиниот сопруг е тој што ја фотографира гола, но кога професионалец ќе ги земе работите во свои раце, Ратајковски заработува повеке од 1,2 милиони лајкови.
На новата фотографија на Инстаграм, згодната манекенка позирала пред огледало, со грбот свртен кон камерата, а во прв план е нејзиниот задник на кој таа е исклучително горда.

Иако многумина ја критикуваат поради експлицитните фотографии, Емили очигледно ужива да го покажува своето тело пред бројните обожаватели ширум светот.

💙 @inamorataswim 📸 @livincool

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top