среда, 24 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

Исчезна старец од Скопје – го нема со денови

Во 10.00 часот во Полициската станица Аеродром, 46-годишниот Љ.Ј. од Скопје пријавил дека на 12. од домот во непознат правец се одалечил неговиот татко.

Се работи за 85-годишниот Ц.Ј. за кој се преземаат мерки за пронаоѓање.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top