среда, 24 октомври 2018 | Вести денес: 1 ново

Прокиснуваат автобусите на ЈСП: На дождот и во автобус со чадор (видео)

Откако вчера Скопје го зафати големо невреме, на социјалните мрежи се појавија фотографии и видео кои ги насмеаја сите.

Покрај тоа што влегувањето во градски беше невозможна мисија,  во автобусите на ЈСП врнеше дожд, па така патниците со отврени чадори се возеа до одредената дестинација.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top