петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 101 ново

Ана Ивановиќ за првпат фотографирана со малото синче (Фото)

Ана Ивановиќ ужива во мајчинството. 30-годишната Србинка со синчето моментално се релаксира на Мајорка.

Познатата сопруга на Бастијан Швајнштајгер за првпат беше фотографирана со малиот Лука од папараци за време на нивниот семеен одмор на шпанскиот остров.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top