петок, 17 август 2018 | Вести денес: 79 ново

Невремето направи хаос и во Свети Николе – откорнати гранки по улиците (Фото)

Невремето направи хаос и во Свети Николе. Искршени гранки и вода по улиците е сликата која може да се види на фотографиите на Ѕидот на сообраќајниот срам.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top