недела, 21 октомври 2018 | Вести денес: 71 ново

Васко Ефтов до Заев и СДСМ: Успеавте и име да продадете, ви останаа само гробовите на нашите предци да ги продадете

Новинарот Васко Ефтов преку социјалната мрежа Фејсбук испрати порака до премиерот и СДСМ, револтиран од меѓународниот договор кој власта го направи со Грција.

(ФБ статус на Васко Ефтов)

-Успеавте и име да продатете! Сега ви останаа само гробовите на нашите предци да ги продадете!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top