петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 101 ново

Во живо: Прес-конференција на Христијан Мицкоски

Претседател на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски, денеска ќе се обрати на прес-конференција.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top