петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 42 ново

#Сјајно

Си купив сјај за садови на кој пишува „Мие до 200 чинии!“
Се враќам дома и гледам…
Ништо не измил…?!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top