петок, 17 август 2018 | Вести денес: 79 ново

Сопругот на Нихан е болен: Новинарите ги фотографираа пред болница (Фото)

Брачната двојка Догулу, Неслихан и Кадир, се фотографирани како излегуваат од една истанбулска болница, а Кадир на лицето има маска.

Двојката за која долго време кружат гласини дека е пред развод, очигледно имаат проблеми кога е здравјето во прашање. Фотографите на ја пропуштиле оваа прилика да ја „уловат“ брачната двојка која очигледно се вознемирила од присуството на медиумите.

Инаку, Неслихан деновиве призна дека навистина имале проблеми во бракот, но сега тоа останало зад нив.

foto: Hurriyet/vistina.mk

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top