четврток, 18 октомври 2018 | Вести денес: 61 ново

Во Аеродром откорнатите дрвја уште се на улица!

Невремето се случи во саботата, денеска е понеделник, а ѓубрето се уште не е раскренато!

извор: Сакаме Аеродром да дише

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top