четврток, 18 октомври 2018 | Вести денес: 61 ново

Го искористија невремето за да пресечат уште едно од последните дрва кои останаа (Видео)

Го искористија невремето за да пресечат уште едно од последните дрва кои останаа.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top