петок, 19 октомври 2018 | Вести денес: 102 ново

Ќерката на Цеца се пожали на Инстаграм: Има само еден проблем, не знае како да го реши

Ќерката на популарната фолк пејачка Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ, неодамна толку ослабе и ја направи својата фигура неверојатна, на што многу девојки и завидуваат.

Како што самата раскажува, губењето килограми не било лесно, но таа сега може да им парира на многу манекенки.

Иако телото го доведе до совршенство, таа сепак мора да води сметка, за килограмите да не се враќаат, па на Инстаграм се пожали дека сака само две работи

-Сакам само две работи: Да ослабам и да можам да јадам, објави таа на стори.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top