четврток, 18 октомври 2018 | Вести денес: 67 ново

Мартин Вучиќ се ожени – ова e избраничката Сања (фото)

Вучиќ синоќа го изигра орото. Тој се ожени со неговата долгогодишна девојка Сања. На социјалните мрежи се појавуваат фотографии од свадбената веселба на музичарот и Сања, со која се заедно четири години.

Роберт Билбилов објави фотографија со младоженецот, додека пак Нора Шаќири, блиска пријателка на семејството Вучиќ го објави она што сите сакаат да го видат – избраничката на Мартин.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top