четврток, 18 октомври 2018 | Вести денес: 64 ново

Анастасија доби емотивна порака: „Мајка ми плачеше заради Цеца“

Анастасија Ражнатовиќ (20) доби емотивна порака од една своја следбеничка на социјалните мрежи.

„Ти си прекрасна девојка, ти се ќерка на жената што моето семејство ја обожава. Мајка ми пролеа многу солзи кога на Цеца не и’ беше добро, а јас во тоа време бев средношколка. Денес, кога имам свои деца, уште повеќе ве почитувам тебе и твоето семејство“, гласеше коментарот упатен на младата Ражнатовиќ.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.

Top